30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

ALLIANZ – SLOVENSKÁ POISŤOVŇA POMÔŽE AJ S HYPOTÉKOU

NextFuture NextFuture NextFuture  23.6.2016 23.6.2016  

Na pozícii trhového lídra sa Allianz – Slovenská poisťovňa udržiava aj vďaka komplexnému servisu, ktorý svojim klientom ponúka. Tento rok priniesla novinku vo forme hypotekárneho poradenstva.

 

Komplexný balík služieb

Hypotéky sú dnes veľmi diskutovanou témou, či už ide o nové úvery, alebo o refinancovanie tých starších. Prioritou je nájsť optimálny variant a najlepšie podmienky, vrátane poistenia. „Naším cieľom je ponúknuť klientom komplexné finančné poradenstvo a servis nielen v oblasti poistenia, ale aj v oblasti úverov. Na tento účel sme vytvorili špecializovanú sieť hypotekárnych poradcov, ktorí na základe svojich dlhoročných skúseností dokážu korektne a plnohodnotne poradiť klientom tak, aby bol pre nich úver čo najvýhodnejší a zaťažil ich čo najmenej. Klientom ponúkame služby na tej najvyššej úrovni, čo je pri našej značke štandardom,“ hovorí Slavomír Ruman, riaditeľ hypotekárnej siete v Allianz – SP.

Výhodné podmienky

Allianz – Slovenská poisťovňa získala licenciu od Národnej banky Slovenska na úverové poradenstvo v spolupráci s bankami. Poisťovňa sa zameriava na všetky segmenty poistného trhu a má ambíciu pokryť aj všetky segmenty úverov tak, aby dokázala pomôcť každému klientovi zorientovať sa v úverovej oblasti a nájsť pre neho správne riešenie. Poradenstvo aktuálne ponúka fyzickým osobám, podnikateľom, spoločenstvám vlastníkov bytov aj firmám. V rámci jednotlivých produktov rieši ponuky na hypotéky, bezúčelové úvery, spotrebiteľské či investičné úvery. Skupina Allianz má skúsenosti s hypotékami aj v iných krajinách a od tohto roka sa môžu aj na Slovensku klienti s dôverou obrátiť na sieť úverových špecialistov pod značkou Allianz – SP.

„Na prvom mieste je spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby mali komplexné a korektné poradenstvo, kvalitné poistné produkty a výhodné podmienky úveru, skrátka, aby mali naši klienti garanciu, že v prípade akejkoľvek životnej situácie sa môžu na nás spoľahnúť,“ dodáva Slavomír Ruman.

Zdroje a foto: ALLIANZ - SLOVENSKÁ POISŤOVŇA, A.S.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow