26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Allianz – SP pomôže aj s hypotékou

NextFuture NextFuture NextFuture  25.6.2015 25.6.2015  

Na pozícii trhového lídra sa Allianz – SP udržiava aj vďaka komplexnému servisu, ktorý svojim klientom ponúka. Tento rok priniesla novinku vo forme hypotekárneho poradenstva.

Komplexný balík služieb

Hypotéky sú dnes veľmi diskutovanou témou, či už ide o nové úvery alebo o refinancovanie tých starších. Prioritou je nájsť najoptimálnejší variant a najlepšie podmienky, vrátane poistenia.

„Našim cieľom je ponúknuť klientom komplexné finančné poradenstvo a servis nielen v oblasti poistenia, ale aj v oblasti úverov. Pre tento účel sme vytvorili špecializovanú sieť hypotekárnych poradcov, ktorí na základe svojich dlhoročných skúseností dokážu korektne a plnohodnotne poradiť klientom tak, aby bol pre nich úver čo najvýhodnejší a zaťažil ich čo najmenej. Klientom ponúkame služby na tej najvyššej úrovni, čo je pri našej značke štandardom,“ hovorí Slavomír Ruman, riaditeľ hypotekárnej siete v Allianz – SP.

Výhodné podmienky

Allianz – Slovenská poisťovňa získala licenciu od Národnej banky Slovenska na úverové poradenstvo v spolupráci s bankami. Poisťovňa sa zameriava na všetky segmenty poistného trhu a má ambíciu pokryť aj všetky segmenty úverov tak, aby dokázala pomôcť každému klientovi zorientovať sa v úverovej oblasti a nájsť pre neho správne riešenie. Poradenstvo aktuálne ponúka fyzickým osobám, podnikateľom, spoločenstvám vlastníkov bytov aj firmám. V rámci jednotlivých produktov rieši ponuky na hypotéky, bezúčelové úvery, spotrebiteľské či investičné úvery.

Skupina Allianz má skúsenosti s hypotékami aj v iných krajinách a od tohto roka sa môžu aj na Slovensku klienti s dôverou obrátiť na sieť úverových špecialistov pod značkou Allianz – SP.

„Na prvom mieste je spokojnosť našich klientov. Záleží nám na tom, aby mali komplexné a korektné poradenstvo, kvalitné poistné produkty a výhodné podmienky úveru, skrátka, aby mali naši klienti garanciu, že v prípade akejkoľvek životnej situácie sa môžu sa na nás spoľahnúť,“ dodáva Slavomír Ruman.

Zdroje: Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow