26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

ČSOB Poisťovňa so zmenami vo vedení

NextFuture NextFuture NextFuture  22.1.2014 22.1.2014  

Predstavenstvo ČSOB Poisťovne má dvoch nových členov. Stali sa nimi Daniel Jursa a Vladimír Šošovička. Generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva ĆSOB Poisťovne je naďalej Luc Cools.

Novým členom predstavenstva ČSOB Poisťovne je od 1.12. 2013 Daniel Jursa, ktorý od roku 2006 pracoval na pozícii riaditeľa Divízie riadenia externej distribúcie ČSOB v oblasti retailových produktov ČSOB Finančnej skupiny – úverov hypotekárneho typu, životného a neživotného poistenia a produktov stavebného sporenia. V predstavenstve poisťovne bude zodpovedný za oblasť predaja bankopoistenia, priameho predaja, siete viazaných agentov a externú distribúciu.

 

Od 1.1. 2014 je novým členom predstavenstva ČSOB Poisťovne aj Vladimír Šošovička. Do decembra 2013 bol riaditeľom Odboru riadenia aktív a pasív ČSOB. Zodpovedný bol najmä za riadenie investičného portfólia, úrokového rizika, likvidity, na viacerých projektoch spolupracoval v rámci ČSOB Finančnej skupiny aj s ČSOB Poisťovňou a ČSOB Leasingom. Vo vedení ČSOB Poisťovne bude zodpovedný za produkty životného poistenia, aktuárov a financie.

Zdroj a foto: TS ČSOB

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow