21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Genertel ponúka SMS výstrahy o počasí zadarmo

NextFuture NextFuture NextFuture  18.6.2013 18.6.2013  

Nepriaznivý stav komunikácií zapríčinil viac ako 4 000 nehôd

 

Nepriaznivé počasie ovplyvňuje aj stav povrchu ciest. Podľa štatistík Ministerstva vnútra sa počet nehôd za zhoršeného stavu komunikácií v minulom roku vyšplhal na viac ako 4 000. Napríklad mokré cesty zapríčinili takmer 3 000 nehôd, poľadovica viac ako tisícku.

S Genertelom Vás počasie nezaskočí

SMS výstrahy o počasí ocenia obzvlášť vodiči, ktorí sú často na cestách. „V prípade vyhlásenia meteorologickej výstrahy môže varovná SMS pomôcť predísť zbytočnej katastrofe na ceste. Informovaný vodič prispôsobí svoju jazdu aktuálnemu počasiu a stavu vozovky, prípadne sa na cestu autom vydá za priaznivejšieho počasia“, hovorí Miroslav Chovan, riaditeľ poisťovne Genertel. SMS poveternostné výstrahy včas informujú o každej nepriaznivej zmene počasia. Či už je to silný nárazový vietor, vysoké teploty, búrka, dážď, hmla a iné.

Bezpečnejšie na cestách

Poisťovňa Genertel chce poskytovaním výstrah o počasí zabezpečiť, aby sa vodiči cítili bezpečnejšie na cestách. Informovaný vodič sa môže na jazdu lepšie pripraviť. Tí z nich, ktorí nejazdia často, sa v prípade varovnej správy môžu rozhodnúť či sa vydajú v nepriaznivom počasí na cestu alebo ju radšej odložia. Výstražné SMS o počasí na 30 dní zadarmo získa každý, kto si v poisťovni Genertel do konca júna uzavrie zmluvu o povinnom zmluvnom poistení. PZP pritom začína už na 59-tich eurách za rok vrátane asistenčných služieb doma aj v zahraničí, ktoré sú klientom k dispozícii 24 hodín denne. S výstražnými SMS o počasí je teraz PZP od Genertelu ešte výhodnejšie.


logo Genertel

S Genertelom bezpečne na cestách.

Viac informácií poskytne:

Martina Černajová
PR Manager
Genertel Poisťovňa a.s., pobočka zahraničnej poisťovne z iného členského štátu
Panónska 21, 851 04 Bratislava
E-mail: nertel.skrnajova@gemartina.ce
Mobil: +421-918 336 359
www.genertel.sk

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow