17. január 2021. Nataša. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Groupama stavia na férovosť

NextFuture NextFuture NextFuture  13.10.2015 13.10.2015  

Dlhé roky je na slovenskom poisťovníckom trhu kameňom úrazu doba likvidácie škodových udalostí poisťovňami. Klienti neraz čakajú týždne či mesiace na vyriešenie poistnej udalosti. Na tomto insighte je postavená nová kampaň Groupama poisťovne a. s., pobočky poisťovne z iného členského štátu – Stop výhovorkám – z dielne reklamnej agentúry MARK BBDO.

 

Groupama sa rozhodla garantovať, že pri poistení domácnosti a pri havarijnom poistení vyrieši škodovú udalosť do 10 pracovných dní od zdokladovania poistnej udalosti. Zároveň garantuje, že ak by sa jej to nepodarilo z dôvodu, ktorú spôsobila Groupama, bude pol roka platiť poistenie za klienta.

„Prostredníctvom nových služieb sa chceme zamerať na vyššiu úroveň klientskej podpory, čoho výsledkom bude jednoduchšie a rýchlejšie riešenie žiadostí našich klientov,“ uviedol Tomáš Kalivoda, riaditeľ poisťovne. „Áno, chceme aj touto kampaňou vyzvať poistný trh na korektný súboj. Dištancovaním sa od výhovoriek klientom ukazujeme, že kvalita zákazníckeho servisu nie je priamoúmerná veľkosti poisťovne. Neraz práve naopak, v menšej poisťovni môžu zažiť väčšiu starostlivosť a viac výhod.“

Kampaň „Stop výhovorkám“ primárne stojí na sfilmovaní 10 výhovoriek a ich nasadení v TV kampani. V rámci online kampane sú pripravené ešte dve navyše. „Milan Kecal je šikovným výhovorcom nemenovanej poisťovne, ktorý má vždy poruke pohotovú výhovorku. V tom je naozaj neprekonateľný,“ dopĺňa Vlado Slivka, kreatívny riaditeľ MARK BBDO. „Prvé pozitívne ohlasy nás tešia a veríme, že ľuďom bude tento prístup Groupamy sympatický.“

Kampaň sa začala v druhej polovici septembra a pokračovať bude aj v októbri. Okrem TV a online médií bude kampaň prítomná aj v OOH a na microsite www.stopvyhovorkam.sk si okrem iného môžete otestovať svoje schopnosti vyhovárať sa a pozrieť si všetky výhovorky Milana Kecala.

Zdroje a foto: Groupama poisťovne a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow