5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

K poisteniu domova vám Aegon v lete zdarma pridá extra plnenie pre prípad úrazu

NextFuture NextFuture NextFuture  29.5.2015 29.5.2015  

Letné mesiace sa nezadržateľne blížia a spolu s nimi i čas školských prázdnin. Práve počas tohto obdobia sa každý rok zvyšuje počet poistných udalostí – či už na majetku alebo zdraví klientov. Dôvody vyššej škodovosti a úrazov sú veľmi prozaické. V prvom prípade rodiny odcestujú na dovolenku a svoj domov nechajú opustený a bez dozoru. V druhom prípade súvisí nárast úrazov s tým, že väčšina rodín trávi čas letných prázdnin cestovaním či športovaním.

Poisťovňa Aegon sa preto rozhodla predstaviť novú letnú kampaň, v ktorej kombinuje ochranu pred obomi nástrahami leta. Každý klient, ktorý si od 1. júna do 30. septembra uzatvorí poistenie bývania, získa zdarma extra plnenie pre prípad úrazu na obdobie jedného roka.

Navyše, extra plnenie pre prípad úrazu je platné pre všetky osoby, ktoré s poisteným žijú v spoločnej domácnosti (napríklad deti, starí rodiča či iní príbuzní). Ochrana sa tak týka celej rodiny.

Veľkou výhodou je, že extra plnenie pre prípad úrazu nemá obmedzenú územnú platnosť. Poisťovňa poskytne finančné plnenie pri zraneniach na ulici pred domom rovnako ako počas dovolenky v exotickom Thajsku. Extra plnenie má ročnú platnosť od technického začiatku poistenia a následne bude automaticky ukončené. Tí klienti, ktorí sa rozhodnú využiť úrazové poistenie i v nasledujúcich rokoch, tak môžu urobiť na základe žiadosti.

Extra plnenie pre prípad úrazu získa každý klient, ktorý sa v letnom období rozhodne uzavrieť poistenie bývania DOM KOMPLET. Sám klient si môže zvoliť, či má záujem o poistenie nehnuteľnosti, domácnosti alebo komplexnej ochrany svojho domova. Poistenie DOM KOMPLET poskytuje ochranu pred väčšinou možných živelných pohrôm (ako sú napr. požiar, povodeň, záplava, zemetrasenie, krupobitie, zosuv pôvody, blesk, víchrica, výbuch atď.), ako i pred krádežou a vlámaním. Bývanie klientov je tak v bezpečí, i keď práve nie sú doma.

Zdroje: AEGON

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow