27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Len pre ženy... Novinka na poistnom trhu

NextFuture NextFuture NextFuture  30.9.2012 30.9.2012  

Nové životné poistenie Eva Plus je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré chcú okrem tradičných poistných benefitov navyše zabezpečiť sebe a svojim blízkym dostatočnú finančnú rezervu v prípade diagnózy rakoviny ženských orgánov. Žena sa tak môže sústrediť na to najdôležitejšie - na rýchle uzdravenie a nemusí si robiť starosti s prípadnou práceneschopnosťou, zabezpečením starostlivosti o deti, či zvýšenými výdavkami za lieky a liečbu.

 

Stále viac žien víťazí nad rakovinou. Aj keď je to skvelá správa, zdolávanie rakoviny môže byť fyzicky, psychicky, ale aj finančne veľmi náročné. MetLife Amslico prichádza s produktom, ktorý pomôže ženám lepšie sa vysporiadať s touto situáciou.

Životné poistenie Eva plus poskytuje nasledovné benefity:

V prípade diagnostikovania rakoviny ženských orgánov MetLife Amslico vyplatí klientke jednorazovú čiastku až do výšky 23 000 eur v závislosti od zvoleného variantu poistnej ochrany a mesačnú čiastku 330 EUR vyplácanú po dobu dvanástich mesiacov.

V prípade hospitalizácie z dôvodu rakoviny ženských orgánov MetLife Amslico vyplatí klientke za každý deň hospitalizácie denné odškodné až do výšky 23 eur, taktiež v závislosti od zvoleného variantu poistnej ochrany, pričom ak je poistená hospitalizovaná na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS), bude vyplatené dvojnásobné denné odškodné.

MetLife Amslico ponúka aj garantované poistné krytie pre prípad straty života do výšky 5 000 EUR a odkupnú hodnotu poistenia.

Klientka navyše získa prístup k lekárskym konzultáciám so špičkovými lekármi zo špecializovaných medicínskych centier v USA.

Eva Plus je moderné variabilné životné poistenie s vyššie špecifikovaným krytím pre ženy, pričom klientka si môže vybrať formu zhodnotenia prostriedkov, či už garantovanú, alebo prostredníctvom niektorého z ponúkaných investičných programov. Samozrejmosťou je možnosť komplexného úrazového krytia pre ženu aj pre jej deti. V rámci týchto výhod ponúkame variabilitu, prostredníctvom ktorej je možné zabezpečiť pre každú klientku krytie na mieru.

Zdroj a foto: MetLife Amslico

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow