5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Letná stáž pre študentov

NextFuture NextFuture NextFuture  8.4.2014 8.4.2014  

V súčasnosti sa na trhu práce najviac cení aktivita a skúsenosti. Spoločnosť Allianz – Slovenská poisťovňa ponúka študentom 4. a 5. ročníka vysokých škôl, aby ich bezplatne a príjemnou formou nadobudli. Študenti vysokých škôl s akýmkoľvek zameraním a so záujmom o oblasť financií a poisťovníctva, sa môžu zúčastniť 4-týždňovej letnej stáže, kde sa im budú venovať tí najlepší z najlepších.

Na certifikovanej stáži v Allianz - SP získajú mladí ľudia kvalitný tréning v oblasti osobného rozvoja, naučia sa, ako si môžu zarobiť peniaze investovaním, a to pod záštitou renomovaných odborníkov. Allianz - SP im ukáže, ako si vytvoriť profesionálny životopis, ako v podnikaní efektívne používať Facebook a pomôže im získať kvalitné kontakty v oblasti financií priamo v najväčšej poisťovni na Slovensku.

Študenti, ktorí si chcú zaujímavou formou zvýšiť odborné vzdelanie, pošlú do 30. apríla 2014 na adresu nzsp.skz@allialetnasta">nzsp.skz@allialetnasta svoje CV a vypracujú esej, v rozsahu 3000 až 5000 znakov, v ktorej zahrnú témy:

  • „Kapitálové vs. investičné životné poistenie. Ktoré by si si vybral(-a) a prečo?“
  • „Čo chceš v živote dosiahnuť?“

Allianz - SP vyberie 80 študentov, ktorí na mesačnú stáž nastúpia 1. júla 2014. Okrem tvrdej práce s profesionálmi z najväčšej a najústretovejšej poisťovne na Slovensku, na nich čaká aj zábava a súťaž o hodnotné ceny.

Zdroj: TS Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s.,

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow