27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Lyžiarke Veronike Velez-Zuzulovej drží palce aj UNIQA poisťovňa, a.s.

NextFuture NextFuture NextFuture  3.12.2014 3.12.2014  

Najúspešnejšiu slovenskú reprezentantku v alpskom lyžovaní Veroniku Velez-Zuzulovú zradilo opäť koleno. Pre zranenie musela vynechať nedeľnajší druhý slalom novej sezóny Svetového pohára žien v Aspene. Operačnému zákroku sa podrobí zajtra v Bratislave. Generálnym partnerom Velez-Zuzulovej je už jedno desaťročie UNIQA poisťovňa, a.s., ktorá jej drží palce a praje skorý návrat na zasnežené svahy.

 

Najlepšia slovenská zjazdárka si poranila ľavé koleno počas tréningu koncom minulého týždňa. Zranenie si vyžiadalo operáciu, ktorú podstúpi Veronika v priebehu stredy na špecializovanej bratislavskej klinike. Podľa rozsahu zranenia nie je potrebná dlhšia rehabilitácia, v polovici mesiaca by sme mohli Veroniku vidieť stáť opäť na lyžiach.

 „Stáli sme pri Veronike nielen v čase najväčších úspechov, ale i v časoch horších a stojíme pri nej aj v súčasnosti. Držíme jej palce počas operácie i rekonvalescencie a prajeme jej skorý návrat a veľa šťastia na lyžiarskych svahoch,“ hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UNIQA poisťovne, a.s. Ing. Martin Žáček, CSc.

Zdroj a foto: TS UNIQA poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow