21. január 2021. Vincent. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nenechajte sa obrať o pocit domova

NextFuture NextFuture NextFuture  19.9.2013 19.9.2013  

Kúpa nehnuteľnosti a zariadenie bývania nie je malou investíciou pre nikoho z nás. Buďme preto zodpovední a nedovoľme, aby nás jeden úder blesku či nevítaní návštevníci obrali o pocit domova.

 

V minulom roku bolo na Slovensku zistených 1742 vlámaní, čo je takmer 5 vykradnutých bytov denne. Preto vždy, keď odchádzame z domu, nezabúdajme na základné zabezpečenie svojho príbytku. „Skontrolujte, či ste zavreli všetky okná, vypli domáce spotrebiče, nenechali pustenú vodu alebo plyn a riadne uzamkli každé vchodové dvere, cez ktoré sa zlodej môže dostať do domu“, radí Miroslav Chovan, riaditeľ poisťovne Genertel.

Riziko je tu vždy

Niekedy nás pred zlodejmi neuchránia ani kvalitné bezpečnostné dvere či ochranné fólie na oknách. Nehovoriac o tom, že nepredvídateľné živelné katastrofy ovplyvniť nedokážeme. Stačí jeden úder blesku alebo požiar a pocit bezpečia môže byť nenávratne preč. Ak však máme svoju domácnosť poistenú, nemusíme sa báť toho, že odrazu zostaneme bez domova aj bez peňazí.

„Poistenie domu a domácnosti Spokojné bývanie pomôže v ťažkých chvíľach prinavrátiť majetok, či už bol poškodý v dôsledku živelnej udalosti, krádeže, úmyselného poškodenia alebo zničenia treťou osobou“, vysvetľuje Chovan. A dodáva, že nie je určené len pre tých, ktorí chcú svoj domov chrániť pred nepredvídateľnými udalosťami, ale aj pre všetkých tých, ktorí chcú mať za sebou spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžu obrátiť v kritickej situácii.

Výhody poistenia Spokojné bývanie:

  • Možno ho uzavrieť jednoducho a pohodlne cez telefón alebo online kalkulačku,
  • Obsahuje asistenčné služby, ktoré vám pomôžu aj v prípade, že nedôjde k poistnej udalosti,
  • Uhradí aj škody na mrazenom jedle a náhodne rozbité sklo,
  • Zahŕňa poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie pre prípad straty a krádeže dokladov, platobnej karty alebo kľúčov,
  • Získate k nemu SMS poveternostné výstrahy na 30 dní zadarmo.

Bývajte spokojne

Vytečená mraznička, voda v lepšom prípade na podlahe, v horšom u suseda, pokazené jedlo. Po príchode z práce domov nič príjemné. Poistenie Spokojné bývanie však myslí aj na takéto nepríjemnosti. Preplatí škody na mrazenom jedle a asistenčná služba nájde opravára, ktorý sa postará o pokazený domáci spotrebič.

SMS poveternostné výstrahy vás budú varovať zakaždým, keď bude pre váš okres vyhlásená meteorologická výstraha druhého alebo tretieho stupňa. Budete informovaní napríklad aj v prípade silnej búrky či krupobitia a môžete sa tak rozhodnúť či svoj domov v tom čase necháte napospas osudu, alebo pre každý prípad zostanete doma.

Online poistenie – rýchle a jednoduché riešenie

V poisťovni Genertel uzavriete poistenie domu a domácnosti podobne ako jej iné produkty, rýchlo a jednoducho cez internet alebo telefonicky. K poisteniu Spokojné bývanie zároveň dostanete asistenčné služby, ktoré môžete využiť aj v prípade, ak nenastala žiadna poistná udalosť. Pomôžu tak v kritickej situácii, ako aj vtedy, keď sa vám pokazí obyčajný domáci spotrebič.

Bývajte bez obáv s poistením domu a domácnosti! Vypočítajte si cenu poistenia na www.genertel.sk a poistite sa výhodne.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow