28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

NN Životná poisťovňa vyplatila za 20 rokov zo životných poistiek 190 miliónov eur

NextFuture NextFuture NextFuture  23.3.2016 23.3.2016  

NN Životná poisťovňa tento rok oslavuje 20 rokov na slovenskom trhu. Počas svojho doterajšieho pôsobenia si v nej svoj život poistilo viac ako 340 tisíc Slovákov a na poistných udalostiach, vrátane dožitých poistných zmlúv, im už vyplatila vyše 190 miliónov eur.

NN Životná poisťovňa si za 20 rokov dokázala na Slovensku vybudovať pevné postavenie a v súčasnosti je druhou najväčšou poisťovňou špecializujúcou sa výlučne na životné poistenia. Počas svojho pôsobenia priniesla na trh viacero inovatívnych riešení. „Boli sme prvou poisťovňou, ktorá ponúkla životné poistenie pre seniorov s pripoistením pre prípad nesebestačnosti, ako prví sme umožnili uzatvoriť si rizikové životné poistenie on-line a rovnakú možnosť neskôr priniesli aj NN dôchodkové spoločnosti na poli doplnkového a starobného dôchodkového sporenia,“ uviedla Daniela Guťanová, hovorkyňa NN Slovensko.

NN Životná poisťovňa doposiaľ pomohla desiatkam tisíc slovenských rodín, ktoré nepríjemne zaskočili úmrtia, choroby či zranenia. „Poistenie, žiaľ, tieto udalosti nedokáže zvrátiť, no dokáže aspoň zmierniť ich finančné dopady, a tak uľahčiť život poisteným a ich rodinám. To je to, čo dáva zmysel našej práci,“ hovorí Guťanová. Za minulý rok vyplatila NN Životná poisťovňa svojim klientom z dôvodu úmrtia, dožitia, choroby alebo úrazu viac ako 8 miliónov eur. Celkovo za uplynulých 20 rokov suma vyplatená klientom – na poistných udalostiach, vrátane dožitých poistných zmlúv - už presiahla 190 miliónov, z čoho viac ako jedna tretina pripadá na poistné plnenia a zvyšok na výplaty pri ukončení poistenia.

Zdroje : NN Životnej poisťovni

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow