23. október 2020. Alojzia. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Nové rizikové poistenie na mieru už od 5 € mesačne

NextFuture NextFuture NextFuture  5.5.2015 5.5.2015  

Wüstenrot poisťovňa prichádza s novinkou v oblasti životného poistenia – s rizikovým poistením Wariabil a s poisteniami Wariabil mini. Ide o moderné a prehľadné poistné riešenia s poistením detí zdarma a s jedinečnou možnosťou vrátenia časti poistného.

Wüstenrot poisťovňa, a.s. rozširuje svoju ponuku poistných produktov o komplexné Rizikové poistenie Wariabil a štyri rizikové poistenia Wariabil mini. Ako už názov hovorí, poistenie je maximálne variabilné a umožňuje individuálne nastavenie podľa potrieb klienta. Klient si môže uzavrieť poistenia pre prípady úrazu, kritických chorôb, denných dávok výberom z prednastavených balíkov Basic, Medium a Exclusive, s možnosťou rozšíriť poistné krytie o poistenia pre prípad invalidity či úmrtia. Súčasťou všetkých balíkov je poistenie detí zdarma už od ich narodenia. Vybrané balíky poskytujú zdarma aj zdravotné asistenčné služby či 2. lekársky názor od svetových odborníkov v prípade závažného ochorenia, oba bonusy s krytím aj pre rodinu klienta. Úplnými novinkami sú možnosť vrátenia až 100 % zaplateného poistného, možnosť samostatného poistenia chirurgického zákroku z dôvodu choroby alebo úrazu či denná dávka za hospitalizáciu s následnou rekonvalescenciou. Poistné je teraz možné dojednať už od 5 € za mesiac.

„Žijeme rýchlo. V krízovej situácii si ešte viac uvedomujeme našu zodpovednosť  za seba aj svojich najbližších. Preto sme chceli klientom ponúknuť cenovo nenáročné poistenie, ktorým môže každý zabezpečiť seba aj svoju rodinu pre nepriaznivé životné obdobie. Naše nové poistenie Wariabil je dostupné skutočne pre každého a prináša pomoc pri riešení rôznych životných situácií podľa konkrétnych potrieb klienta. Klienti určite ocenia aj jedinečnosť tohto postenia- možnosť vrátenia časti poistného na konci poistnej doby,“ povedal Ing. Jozef Adamkov, predseda predstavenstva Wüstenrot poisťovne a Wüstenrot stavebnej sporiteľne.

Nové rizikové poistenie pripravila Wüstenrot poisťovňa tak, aby umožňovalo individuálne nastavenie podľa potrieb klienta. Účelom rizikového poistenia je výhradne zabezpečenie seba a svojich najbližších pre prípad vzniku niektorej z uvedených poistných udalostí. Ak sa klientovi úraz či choroba vyhne, časť zaplateného poistného získa späť. 

Zdroje: Wüstenrot

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow