26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Novým šéfom poisťovne Generali Slovensko sa stane Roman Juráš.

NextFuture NextFuture NextFuture  31.5.2013 31.5.2013  

Novým generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva poisťovne Generali Slovensko sa od 1.júna 2013 stane Roman Juráš (42).

 

Súčasný generálny riaditeľ Vladimír Bezděk (38) bude od 1.augusta 2013 vymenovaný do funkcie generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva Penzijní společnosti České pojišťovny, a.s., (PSČP) so sídlom v Prahe. Vladimír Bezděk bude zároveň šéfom Kompetenčného centra pre dôchodkové fondy v Generali PPF Holdingu.

Nový generálny riaditeľ Generali Slovensko Roman Juráš (nar. 1970) nastúpil do Generali v roku 1996 a bol zodpovedný za zriadenie dcérskej spoločnosti Generali na Slovensku. Od roku 2001 bol členom predstavenstva spoločnosti a v roku 2002 bol poverený realizovaním projektu strategickej spolupráce s VÚB bankou. Následne v rámci penzijnej reformy zakladal dôchodkovú správcovskú spoločnosť VÚB Generali d.s.s., v ktorej viedol jej predstavenstvo. V roku 2007 bol vymenovaný za generálneho riaditeľa spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. a zodpovedný za prípravu fúzie s Českou poisťovňou -Slovensko. Od roku 2008 pracuje Roman Juráš pre Generali Versicherung AG vo Viedni ako šéf bankopoistenia a rovnako kompetenčného centra pre bankopoistenie pre celú skupinu Generali. Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Bratislave je ženatý a má dve deti.

Zdroj: BROKER SERVICE GROUP

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow