13. august 2020. Ľubomír. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

O hustom snežení vedeli klienti UNIQA poisťovne v predstihu

NextFuture NextFuture NextFuture  5.2.2015 5.2.2015  

Koniec predchádzajúceho pracovného týždňa sa niesol nielen v duchu polročných vysvedčení, ale aj v znamení výdatného sneženia, zníženej viditeľnosti a silnejšieho nárazového vetra. Aby vás nepredvídateľné výkyvy počasia viac nezaskočili, UNIQA poisťovňa, a.s. spustila pred rokom a pol špeciálne varovania pred nepriaznivým počasím - MeteoUNIQA, ktoré v posledný januárový piatok upozornili na intenzívne sneženie niekoľko tisíc svojich klientov.

 

MeteoUNIQA je unikátna služba, ktorá prostredníctvom sms správy priamo do mobilu alebo e-mailom upozorní na blížiacu sa víchricu, namŕzajúci dážď, husté sneženie či podobný náhly extrém.

V piatok 30. januára 2015 v ranných hodinách varovná sms-ka upozornila niekoľko tisíc klientov UNIQA poisťovne pred intenzívnou snehovou nádielkou. Súčasťou varovania je aj predpokladaná doba trvania nepriaznivého počasia.

Vďaka tejto službe môžu klienti získať náskok a preplánovať svoj program tak, aby mohli včas reagovať na vzniknutú situáciu a predísť možným následkom - napríklad v predstihu zatvoriť okno, schovať auto do garáže alebo pod prístrešok a tým ochrániť nielen svoj majetok, ale i život a predísť tak škodám.

Služba MeteoUNIQA je zdarma pre všetkých klientov s poistením zariadenia domácnosti a rovnako pre klientov s dvomi a viac poistnými zmluvami. Registrovaní klienti sú informovaní o blížiacej sa zmene počasia na ich zvolené poštové smerovacie číslo.

„V našej spoločnosti sa neustále snažíme uľahčiť každodenný život svojich klientov aj prostredníctvom nových technológií. Preto sme pred rokom a pol spustili službu MeteoUNIQA, ktorá je unikátna na slovenskom poistnom trhu a teší sa veľkej obľube,“ hovorí Wolfgang Friedl, podpredseda predstavenstva a člen predstavenstva pre obchod UNIQA poisťovne, a.s.

Zdroj: TS UNIQA poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow