13. august 2020. Ľubomír. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ocenenie pre poisťovňu Generali: Poskytuje najlepšie poistenie hypotéky na Slovensku

NextFuture NextFuture NextFuture  16.4.2015 16.4.2015  

Produkt životného poistenia La Vita poisťovne Generali získal prestížne ocenenie v súťaži Hypotéka roka 2015. V kategórii Poistenie hypotéky obsadil 1. miesto.

Ľudia, ktorí sa rozhodnú zobrať si hypotéku, nájdu jej najlepšie poistenie v poisťovni Generali. Ukázali to výsledky druhého ročníka súťaže Hypotéka roka. V kategórii Poistenie hypotéky získal prvé miesto produkt životného poistenia od poisťovne Generali La Vita.

O výsledku rozhodlo hlasovanie deväťčlennej nezávislej poroty. V kategórii Poistenie hypotéky porota hodnotila variabilitu, degresivitu plnenia, transparentnosť, výluky a pomer medzi cenou a výkonom.

"Získane ocenenie si nesmierne vážime - je zárukou pre klientov, že si zvolili správnu spoločnosť a vynikajúci produkt. Samozrejme je aj prvotriednou vizitkou celého tímu Generali, ktorý stojí za našou spoločnosťou," povedal Roman Juráš, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne Generali.

Okrem toho sa v kategórii Poisťovák roka umiestnil na druhom mieste Marek Jankovič, ktorý prichádza do Generali Group a bude generálnym riaditeľom a predsedom predstavenstva jednotky na českom poistnom trhu - Českej pojišťovny. V poisťovníctve pôsobí už 25 rokov, do Generali Group prichádza z Allianz – Slovenskej poisťovne.

Druhý ročník súťaže vyhlasoval ekonomický týždenník Trend v spolupráci s finančno-sprostredkovateľskou spoločnosťou Fincentrum. Ocenenia sa odovzdali celkovo v siedmich kategóriách.

Zdroje: Generali Poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow