6. august 2020. Jozefína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Ochrana motocykla kompletne a výhodne

NextFuture NextFuture NextFuture  6.6.2016 6.6.2016  

Wüstenrot poisťovňa, a.s., poskytuje komplexnú poistnú ochranu pre motocykle a štvorkolky. Poisťovňa rozšírila produktovú ponuku o havarijné poistenie KASKO špeciálne pre motocykle a štvorkolky. Pre Povinné zmluvné poistenie týchto typov motorových vozidiel znížila sadzby poistného. PZP pre motorky a štvorkolky si môžu klienti uzavrieť aj online.

Wüstenrot poisťovňa pripravila pre klientov komplexnú poistnú ochranu motoriek a štvorkoliek, ktorá zahŕňa PZP, havarijné poistenie KASKO a možnosť dojednať si ďalšie pripoistenia za zvýhodnené ceny. Havarijné poistenie KASKO pre motocykle a štvorkolky je nový poistný produkt, ktorý poskytuje poistenie rizík havárie, živelnej udalosti, vandalizmu, stretu so zverou či krádeže. Súčasťou je aj poistenie oblečenia na motorku do 100 € zdarma. Poistenie je dostupné bez špeciálnych podmienok na zabezpečenie.

Povinné zmluvne poistenie motocyklov má jednoduchý a prehľadný sadzobník, v ktorom sú ceny stanovené iba na základe výkonu motora (kW) a veku držiteľa motorového vozidla (≤ 25 rokov alebo viac). Výšku poistného si klienti môžu znížiť vďaka vernostnej zľave, ktorá sa zvyšuje počtom uzavretých zmlúv v poisťovni a/alebo v stavebnej sporiteľni. Klient bez poistnej udalosti má nárok aj na 5%-ný bonus (nad rámec uplatňovaných zliav). PZP je možné uzavrieť kedykoľvek online na www.wuestenrot.sk.

„Sme veľmi radi, že môžeme aj tejto skupine motoristov poskytnúť komplexné poistenie ich majetku a úrazu. S jarnou sezónou sa na cestách stále viac objavujú fanúšikovia motoriek a poistenie je určite nevyhnutnou súčasťou ich ochrany. Počet motocyklov na Slovensku výrazne narastá, a to hlavne v segmente malých motocyklov a sme presvedčený, že bude naďalej rásť. Ide o veľmi výhodný a ekologicky prijateľnejší spôsob dopravy, ktorý využívajú motoristi nielen v malých, ale stále viac aj vo väčších mestách. Možnosť poistnej ochrany by mala byť rovnaká pre všetky skupiny motoristov. To je  dôvod prečo sme sa rozhodli, okrem komplexného poistenia áut, ponúknuť aj komplexné poistenie motoriek a štvorkoliek,“ hovorí Mag. Michael Ziegler, člen predstavenstva Wüstenrot poisťovne, a.s., a Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s.

Oba poistné produkty umožňujú dojednať ďalšie pripoistenia za zvýhodnené ceny:

  • ÚRAZOVÉ PRIPOISTENIE (k PZP) – 2 varianty (pripoistenie osôb prepravovaných poisteným motocyklom/štvorkolkou; pripoistenie osôb prepravovaných vozidlom vedeným poistenou osobou) pre prípad trvalých následkov v dôsledku úrazu a smrti spôsobenej úrazom.
  • PRIPOISTENIE PRÁVNEJ OCHRANY (ku Kasku) – motorového vozidla a vodiča, kde je predmetom ochrana oprávnených právnych záujmov poisteného. Zabezpečí poistenej osobe telefonickú službu právnych informácií,  poradenskú službu za účelom prevencie vzniku sporu alebo vyriešenia poistnej udalosti mimosúdnou dohodou, právnu asistenčnú službu za účelom vyriešenia poistnej udalosti v mimosúdnom, súdnom a exekučnom konaní.

V kolíznej situácii sú pripoistenia veľkou pomocou, rovnako ako nadštandardné asistenčné služby, ktoré majú majitelia motocyklov a štvorkoliek k PZP a k havarijnému poisteniu KASKO zdarma.

S mottom „Poistite seba aj svoju šelmu“ komunikuje Wüstenrot poisťovňa od 1.6.2016 – do 10.7.2016 (primárne na online nosičoch) nový produkt KASKO pre motocykle a štvorkolky a zmenu sadzobníkov PZP pre motocykle a štvorkolky.

Zdroje : Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow