21. október 2020. Uršuľa. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Osobnosťou SIBAF 2014 sa stal Marek Jankovič

NextFuture NextFuture NextFuture  23.10.2014 23.10.2014  

Predstavitelia Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) a Slovenskej asociácie rizikového manažmentu (SARM) udelili počas slávnostného galavečera v hoteli NH Gate One ocenenia ankety SIBAF. Cenu Osobnosť SIBAF za celoživotný prínos pre oblasť poisťovníctva získal Marek Jankovič, predseda predstavenstva a prezident Allianz – Slovenskej poisťovne.

 

Organizátori konferencie SIBAF® tento rok pripravili viacero noviniek. Pre návštevníkov boli okrem prednášok a podnetných panelových diskusií pripravené aj samostatné workshopy pre začínajúcich maklérov a vedúcich zamestnancov a networkingová zóna.

Súčasťou konferencie bol už tradične aj slávnostný galavečer, na ktorom organizátori vyhlásili víťazov ankety o najlepšiu poisťovňu roka v dvoch kategóriách – Najlepšia poisťovňa priemyslu a podnikateľov a Najlepšia poisťovňa vozidiel. Okrem najlepších poisťovní bolo udelené aj ocenenie Osobnosť SIBAF® 2014 za celoživotný prínos pre oblasť sektora poisťovníctva. Tohtoročnou novinkou bolo vyhlasovanie Najlepšej diplomovej práce v oblasti poisťovníctva.

Výsledky

Na deviatom ročníku tohto podujatia, cenu za najlepšie služby v oblasti poistenia priemyselných a podnikateľských rizík získala slovenská pobočka spoločnosti QBE Insurance (Europe) Limited. 

Na druhom mieste sa umiestnila AIG EuropeLimited, pobočka poisťovne z iného členského štátu a na treťom Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

V kategórii poistenia vozidiel sa víťazom stala spoločnosť Allianz - Slovenská poisťovňa, na druhom mieste skončila firma QBE Insurance (Europe) Limited, pobočka poisťovne z iného členského štátu a na treťom UNIQA poisťovňa, a.s.

Cena Osobnosť SIBAF za celoživotný prínos pre oblasť poisťovníctva bola tento rok udelená pánovi Marekovi Jankovičovi, predsedovi predstavenstva a prezidentovi Allianz – Slovenskej poisťovne.

Zdroj a Foto: SIBAF

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow