26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Rovnaký úrok naozaj pre každého

NextFuture NextFuture NextFuture  1.2.2016 1.2.2016  

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. prichádza s jarnou úverovou kampaňou, ktorá garantuje rôznym žiadateľom o úver rovnakú výšku zvýhodnenej úrokovej sadzby.

 

Nová kampaň Wüstenrot stavebnej sporiteľne, aktuálna od 1.2.2016 – 31.3.2016, informuje širokú verejnosť o možnosti získať úver na bývanie so zvýhodnenou úrokovou sadzbou 1,99 % p.a. na prvé obdobie fixácie (až 5 rokov). Špecifikom tejto ponuky je garancia rovnakej úrokovej sadzby pre každého klienta, bez limitovania výškou požadovanej sumy, vekom žiadateľa či výškou jeho priemerného mesačného príjmu. Úver na bývanie za 1,99 % ročne je dostupný vo výške od 7 tisíc eur až do 200 tisíc eur, aj pre nových klientov. Ide o úver zabezpečený nehnuteľnosťou, so splatnosťou až 25 rokov, pričom až do úplného splatenia úveru úroková sadzba neprekročí 4 % p.a. Úverom je možné prefinancovať aj úver z inej banky. O aktuálnej úverovej ponuke s rovnakým úrokom 1,99 % pre každého a s garanciou splátok až na štvrťstoročie sa klienti dozvedia aj pri zavolaní do call centra spoločnosti Wüstenrot (*6060 alebo 0850 60 60 60).

Kampaň bola pripravená v spolupráci s agentúrou JANDL, marketing a reklama, s.r.o., s jedným vizuálom na billboardy a z neho vychádzajúcimi tromi samostatnými vizuálmi na letáky, plagáty, woblery a web bannery.

Zdroje a foto: Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow