30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Zmeny v predstavenstve slovenskej Generali Poisťovňa, a. s.

NextFuture NextFuture NextFuture  16.2.2016 16.2.2016  

Od 1. marca dochádza v predstavenstve Generali poisťovňa, a.s. Bratislava k zmene. Igor Palkovič bude vymenovaný za nového námestníka generálneho riaditeľa pre Rezort Financií a zároveň za člena predstavenstva.* Juraj Jurčík, doterajší námestník Rezortu Financií a člen predstavenstva, prevezme od 1. marca riadenie Rezortu Obchodu.

Igor Palkovič nastupuje do poisťovne Generali z medzinárodnej  spoločnosti KPMG, kde pôsobil na pozícii Audit Director. Igor Palkovič má viac ako dvadsaťročné skúsenosti v audite, účtovníctve a poradenstve so zameraním a širokou expertízou v poisťovníctve. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave.

Juraj Jurčík má v poisťovníctve rozsiahle a dlhoročné skúsenosti na manažérskej úrovni. V skupine Generali pôsobí od roku 1997, kde pracoval na mnohých riadicich pozíciách na Slovensku i v zahraničí. Od roku 2013 riadi Rezort Financií v Generali Poisťovňa, a. s. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a na Nottingham Trent University vo Veľkej Británii získal titul Master of Business Administration v odbore strategický manažment.

„Zmeny v predstavenstve našej poisťovne potvrdzujú ambície poisťovne Generali posilňovať svoju pozíciu na slovenskom trhu. Igor Palkovič a Juraj Jurčík svojimi dlhoročnými skúsenosťami z finančného sektora prispejú k dosiahnutiu tohto cieľa”,  uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne Generali Roman Juráš.

Zdroje : Generali Poisťovňa, a. s.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow