3. apríl 2020. Richard. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView

Pýtajte sa

Na vaše otázky odpovedajú odborníci z uvedených oblastí.

Pre položenie otázky je potrebné sa zaregistrovať. Ak ešte nemáte u nás účet zaregistrujte sa.

Na vaše otázky odpovedajú:

foto Adrian Gabura

Adrian Gabura

Absolvent Právnickej fakulty Univerzity Komenského. V právnickej praxi sa zameriava najmä na obchodné právo, bankové a poistné právo. Pôsobí aj ako vysokoškolský pedagóg.

foto Stanislav Štefák

Stanislav Štefák

Problematike účtovníctva a daní sa venuje už viac ako 25 rokov. V súčasnosti pôsobí v spoločnosti CLEVER CONSULTING s.r.o., ako konateľ.

foto Štefan Velčický

Štefan Velčický

Pracuje v Národnej banke Slovenska na oddelení regulácie poisťovníctva. Do jeho pôsobnosti patrí problematika právnej úpravy v oblasti poistenia a zaistenia, a tiež problematika finančného sprostredkovania a poradenstva.

foto Róbert Kanás

Róbert Kanás

Róbert Kanás pôsobí v bankovníctve od roku 2003. V Slovenskej sporiteľni, a.s., vedie oddelenie externého predaja.

foto Rastislav Nemeček

Rastislav Nemeček

Od konca roku 2011 pôsobí ako manažér divízie zákazníckych služieb neživotného poistenia v ČSOB Poisťovni, a.s., medzi ktoré patrí likvidácia, správa zmlúv, platobný styk, vymáhanie pohľadávok, či sales helpdesk.

foto Tomáš Liška

Tomáš Liška

Pracuje v spoločnosti TriGranitDevelopmentCorporation na Slovensku. Od roku 2012 je zodpovedný za development pripravovaných projektov. Okrem toho sa venuje aj oblasti realít a nehnuteľností.

foto Martin Adamec

Martin Adamec

Od roku 1994 pôsobil v oblasti sprostredkovania životného poistenia. Neskôr sa začal zaoberať aj ďalším produktom – hypotékou. Od roku 2007 je súčasťou spoločnosti BROKER SERVICE GROUP, kde vedie a riadi hypotekárne centrum.

foto Andrea Koštialová

Andrea Koštialová

Pracuje ako Senior Director v spoločnosti BROKER SERVICE GROUP pre oblasť životného poistenia.

foto Martina Jankovičová

Martina Jankovičová

Účtovníctvo a dane vníma ako jeden celok a odborne sa mu venuje od roku 2002. Od roku 2009 je konateľkou spoločnosti TinaTax Consulting s.r.o.. Vďaka sústavnému vzdelávaniu a každodennej praxi má v obore prehľad a vie pohotovo reagovať na otázky klientov z rôznych sfér podnikania.

foto Milan Ragas

Milan Ragas

Od roku 2015 pôsobí ako riadiaci partner v spoločnosti Witt&Kleim Advokátska kancelária na Slovensku so zameraním sa na finančné právo, deblokáciu pohľadávok, konkurzy a reštrukturalizácie obchodných spoločností.

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow