24. november 2020. Emília. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Koľko môže klient čerpať nad rámec zostatkov úverov?

NextFuture NextFuture NextFuture  27.3.2014 27.3.2014  Poradňa Poradňa

Klient môže čerpať nad rámec zostatkov úverov do výšky 20 000 €. To znamená, napríklad ak má zostatok starého úveru 5000 €, môže banku požiadať aj o nové finančné prostriedky – maximálne do výšky 15 000 €. 5000 € použije na splatenie starých úverov a 15 000 € môže použiť na čokoľvek potrebuje.

Kontroluje sa pri žiadosti aj sociálna poisťovňa, alebo viete poskytnúť úver na základe súčtu splátok v úverovom registri?

Do procesu posudzovania žiadostivstupuje viacero faktorov. Jedným z nich sú aj údaje z externých databáz, aj zo Sociálnej poisťovne. V prípade, že banka potrebuje ďalšie dokumenty, kontaktuje klienta individuálne.

Aký je maximálny vek žiadateľa (do kedy musí byť úver splatený)?

Maximálny vek žiadateľa o pôžičku v Zuno nie je presne stanovený. Maximálna doba splatnosti úveru v Zuno je však 72 mesiacov.

Vie klient zabaliť do refinancu aj lízing, prípadne nebankové úvery, KK, PP, alebo splátkové úvery ?

V Zuno zatiaľ refinancovanie lízingu neponúkame, ale klient u nás môže refinancovať rôzne úverové produkty a pôžičky z nebankových inštitúcií. Ich zoznam nájdete aj na našej webstránke http://www.zuno.sk/uvery/refinancovanie-pozicky/.

Aká je maximálna doba splatnosti?

Maximálna doba splatnosti pôžičky v Zuno je 72 mesiacov.

Odpovedal: Jozef Dudáš

Produktový špecialista úverových produktov online banky ZUNO pre Slovensko a Českú republiku. Je zodpovedný za analýzy a štatistiky v oblasti úverov, tvorbe ponúk pre klientov, podieľa sa na testovaní a kontrole funkcionalít online bankingu. Pracuje taktiež na vývoji nových produktov a ich aktívneho začleňovania do celkového portfólia banky.

 

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow