3. jún 2020. Karolína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Redakčná rada na Slovakia Ringu

Jana Ondrejka Jana Ondrejka Jana Ondrejka  4.6.2015 4.6.2015  

Už po tretí raz sme sa s členmi redakčnej rady ekonomického magazínu NEXT FUTURE stretli v špičkovom motoristickom areáli – Slovakia Ringu a spojili tak príjemné s užitočným.Už po tretí raz sme sa s členmi redakčnej rady ekonomického magazínu NEXT FUTURE stretli v špičkovom motoristickom areáli – Slovakia Ringu a spojili tak príjemné s užitočným.

 

Na zatiaľ poslednom stretnutí sme predebatovali hneď niekoľko zaujímavých tém. Diskusiu sme otvorili aktuálnou témou, akou stále nepochybne sú úvery na bývanie. Zúčastnení zástupcovia na Slovensku pôsobiacich bánk nám predstavili svoje nové jarné produkty určené na financovanie bývania. Zároveň skonštatovali, že aj napriek opatreniam NBS sa predaju hypotekárnych úverov, vďaka nízkym úrokom, aj naďalej mimoriadne darí.       

Ďalšou témou, ktorá sa týkala poisťovní, sme sa bližšie pozreli na poistenie motorových vozidiel, PZP a KASKO. Členovia rady sa pozastavili najmä nad rafinovanými poisťovacími podvodmi, ktoré súvisia najmä s poistením áut.

Ďalšie zaujímavé témy, ktoré počas zasadnutia zarezonovali a o ktorých sa môžete dočítať aj v najnovšom vydaní magazínu NEXT FUTURE, boli: poisťovacie produkty predávané v bankách, poisťovňa a zaisťovňa – zaistenie poisťovní, spotrebný úver a refinancovanie.

Po tom, ako nám členovia našej rady odprezentovali svoje poznatky a skúsenosti z bankovníctva, poisťovníctva a finančného maklérstva, dali sme im možnosť otestovať si svoje schopnosti aj za volantom. Obstáli však rovnako dobre ako za diskusným stolom.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie. 

Foto: Simona Oswaldová

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow