28. máj 2020. Viliam. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Redakčná rada Next Future v poisťovni Generali

Jana Ondrejka Jana Ondrejka Jana Ondrejka  22.10.2014 22.10.2014  

Prvá „poprázdninová“ redakčná rada magazínu NEXT FUTURE sa tentoraz trochu nezvyčajne konala v priestoroch Generali Poisťovne, a. s. Dôvodom bolo milé pozvanie jedného z členov rady a zástupcu spomínanej poisťovne, pána Mariana Zelka.

 

Naša redakcia tak prepožičala úlohu hostiteľa a spolu s ostatnými členmi redakčnej rady sme radi prijali pozvanie od spoločnosti Generali Poisťovňa, a. s..  Zasadnutie sa tak uskutočnilo v priestoroch poisťovne na bratislavskej Patrónke s nádherným výhľadom na okolité lesy.

Redakčnú radu sme otvorili aktuálnou témou, ktorá sa týkala zníženia úrokových sadzieb pri hypotékach. Zástupcov slovenských bánk sme sa opýtali, ako sa prejavilo zníženie úrokových sadzieb na predaji hypoték.

Ďalšie témy, o ktorých sa diskutovalo, boli napríklad: pripoistenie kritických chorôb detí, sporenie a investovanie, poistenie plodín či poistenie domácich miláčikov.

Ak vás nastolené otázky zaujali, odpovede a názory zástupcov najväčších slovenských bánk, poisťovní a Národnej banky Slovenska nájdete v článkoch na portáli www.nextfuture.sk.

Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na ďalšie stretnutie. 

Foto: Simona Oswaldová

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow