28. máj 2020. Viliam. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Redakčná rada v poisťovni MetLife Amslico

Jana Ondrejka Jana Ondrejka Jana Ondrejka  20.11.2014 20.11.2014  

Októbrové zasadnutie redakčnej rady sa konalo v priestoroch poisťovne MetLife Amslico. Do svojich „domácich“ priestorov nás pozvala pani Eva Hergovitsová, ktorá je zároveň stálou a aktívnou členkou našej redakčnej rady.

 

Pozvanie sme aj tentoraz prijali veľmi radi a o témach, ktoré si máte možnosť prečítať na našom portáli a v novembrovom vydaní magazínu NEXT FUTURE, sme tentoraz rokovali v príjemnom prostredí v centre Bratislavy, v priestoroch spomínanej poisťovne MetLife Amslico. 

Počas viac ako dvojhodinovej živej diskusie boli predostreté nasledovné témy:

Platobný styk paypal

So zástupcami všetkých prítomných bánk sme analyzovali najmä možnosti a výhody, ale aj nevýhody takéhoto spôsobu platenia. K téme sa vyjadril aj špeciálny hosť, pán David Rintel, zo spoločnosti Trust Pay, a. s., ktorý prijal pozvanie na našu redakčnú radu a svojím názorom obohatil diskusiu a doplnil svoj pohľad k spomínanej problematike.

 

Posudzovanie rizikovosti klienta pri poskytnutí hypotekárneho úveru z hľadiska akceptovania rôznych druhov príjmov

Redakciu zaujímalo, prečo sú niektoré položky pri posudzovaní klienta zohľadňované iba vo výdavkoch a nie aj v príjmoch (výživné, rodinné prídavky, práca na dohodu a pod.).

Zástupcovia bánk na naše otázky odpovedali a o ich názoroch sa dočítate v aktuálnom vydaní NEXT FUTURE. 

Na programe boli aj ďalšie témy ako Segmentácia bankovej klientely, Poistenie KASKO, Komerčné dôchodkové poistenie a Zmiešané poistenie.

Počas vyhradeného času sa nám nepodarilo dôkladne venovať všetkým spomínaným témam. Naši redaktori sa však námetom venovali aj individuálne a výsledok ich práce si môžete prečítať na našom portáli www.nextfuture.sk. 

Spoločnosti MetLife Amslico ďakujeme za milé pozvanie a tešíme sa na ďalšie konštruktívne stretnutie s našimi členmi.

Foto: Redakcia

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow