28. máj 2020. Viliam. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vianočná redakčná rada v priestoroch Eleska

Jana Ondrejka Jana Ondrejka Jana Ondrejka  29.1.2016 29.1.2016  

Predvianočné zasadnutie redakčnej rady časopisu NEXT FUTURE bolo zároveň posledné v roku 2015. Týmto stretnutím sme sa našim členom chceli najmä poďakovať za celoročnú spoluprácu. Práve preto sme ako miesto stretnutia zvolili krásne priestory vinárstva Elesko.

 

ELESKO sa pýši nielen vlastnými vinohradmi v Malokarpatskej a Tokajskej oblasti, ale aj moderným wineparkom, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo vo viniciach v blízkosti Modry. Stredisko je postavené v duchu modernej architektúry a je prístupné širokej verejnosti. V Elesko restaurant & wine bar podávajú „obyčajné“ jedlá v neobyčajnej kvalite a  výhradne prívlastkové víno značky ELESKO, ktoré je produktom ekologického poľnohospodárstva.

Filozofiu výroby vína a poskytovania komplexných gastronomických služieb na najvyššej úrovni najlepšie vyjadruje slogan spoločnosti ELESKO: „Obyčajné veci robíme neobyčajne dobre“.

Prostredníctvom atraktívneho skleneného koridoru v závodoch je možné spoznať celý proces výroby vína. Túto možnosť s radosťou využili aj členovia našej redakčnej rady, exkurzia bola navyše spojená aj s ochutnávkou vín tejto známej vinárskej spoločnosti.

Vzácnym hosťom na decembrovej redakčnej rade bol aj obľúbený slovenský herec Jozef Vajda, ktorý nám svojou prítomnosťou mimoriadne spríjemnil predvianočné zasadnutie a zároveň aj predstavil svoju novú knihu s názvom Moja cesta – Uzdravte svoje telo a myseľ vnútorným mierom.

Jozef sa v nej čitateľom prihovára cez vlastnú osobnú skúsenosť. Nesnaží sa ich poučovať, ale skôr upriamuje pozornosť na to, že každý človek je pánom svojho tela, mysle aj citov. Často je teda, podľa neho, zbytočné stavať sa do pozície obete.  

Aj keď sme zakončenie roka chceli poňať skôr neformálne, predsa len sme sa na zasadnutí vrátili k aktuálnym témam, akými nepochybne sú smernica o distribúcii poistenia a zákon o úveroch na bývanie. Viac si k uvedeným témam môžete prečítať na stránkach magazínu NEXT FUTURE aj na našom portáli www.nextfuture.sk.

Našim členom ešte raz ďakujeme za skvelú celoročnú spoluprácu a veľmi sa tešíme na nové podnety v roku 2016. Prajeme všetkým veľa úspechov a radostných okamihov.

Foto: redakcia NF

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow